چهارشنبه, 8 بهمن 1399

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

  • ساعت : ۲۳:۴۱:۲۸
  • کد خبر : ۱۲۹۰۶۱
برگزاری مراسم تكریم رییس ایستگاه تحقیقات كشاورزی و منابع طبیعی داراب

برگزاری مراسم تکریم رییس ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی داراب
به گزارش  روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس در روز سه شنبه ۴ شهریور ماه ۹۹ همزمان با سومین روز از هفته دولت مراسم تکریم و معارفه آقایان دکتر طهماسبی  و دکتر رجایی در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان داراب برگزار شد.
این جلسه با حضور معاون استاندار، فرماندار ویژه شهرستان داراب،  نماینده ولی فقیه و روسای ادارات تابعه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان داراب و همچنین رییس، معاون آموزشی و مسئول حراست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس و دیگر اعضاء هیات علمی و کارشناسان ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی داراب برگزار شد.
در ابتدا  جلسه آقای دکتر طهماسبی گزارش فعالیت های انجام شده طی سه سال مدیریت ایستگاه مذکور را ارائه نمود و پس از ایشان فرماندار ویژه شهرستان ضمن  تشکر و قدردانی از زحمات آقای دکتر طهماسبی برای آقای دکتر رجایی  آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
در ادامه جلسه آقای دکتر زارع  رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس  ضمن تشریح فعالیت های تحقیقاتی انجام شده از فرماندار ویژه  شهرستان داراب نیز تقاضای مساعدت و تعامل بیش از پیش را نمود. پس از ایشان آقای دکتر رجایی رییس جدید ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی داراب نیز برنامه ها، دیدگاه ها و افق پیش رو را تشریح کرد.
 در پایان جلسه ابلاغ مسئولیت دکتر رجایی توسط معاون آموزشی مرکز آقای دکتر بخشی قرائت و همچنین لوح  سپاس همکاران ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی داراب به رییس جدید ایستگاه اهدا گردید.
                                                                                                                              

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها