چهارشنبه, 9 مهر 1399

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

  • ساعت : ۱۱:۲۹:۳۰
  • کد خبر : ۱۲۶۴۵۷
در جلسه کمیته فضای سبز مرکز:
با امكانات فعلی هم می توان فضای سبز را شاداب تر نمود.

برگزاری جلسه کمیته فضای سبز

در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی  فارس

جلسه ستاد فضای سبز مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس در تاریخ ۹ تیر 1399در این مرکز برگزار شد.  در این جلسه معاونان پشتیبانی و آموزشی، مسوولین پشتیبانی، خدمات، روابط عمومی و متخصصان مرتبط با موضوع، آقایان دکتر تدین، جمالی، روشن، قاسمی و سعادتی حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه دکتر حسینی معاون پشتیبانی مرکز در خصوص فعالیت‌های گذشته کمیته خصوصا در موضوع درختکاری و زیباسازی محیط صحبت کرد و گفت: باید در زیباسازی فضای سبز محیط با رعایت صرفه جویی در مصرف آب و سایر هزینه‌ها فعال باشیم.

 دکتر بخشی معاون آموزشی مرکز نیز، با ارائه پیشنهاداتی در خصوص احیای فضای آموزشی و باغی مرکز، جزییاتی در مورد اصلاح فضاهای سبز مرکز تشریح کرد.

 در ادامه سعید شادکام مسئول پشتیبانی مرکز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های درختکاری و زیباسازی فضای سبز مرکز و سایر فضاها و محیط های اداری در قالب کاشت درخت، ایجاد باغ، محوطه سازی، گلخانه، جدول گذاری و شبکه آبیاری پرداخت.

 این جلسه با تبادل نظر اعضای شرکت کننده با هدف اصلاح و توسعه فضای سبز ادامه یافت. در پایان نیز، حاضرین، با بازدید میدانی از فضا های مختلف مرکز، نکات، پیشنهادات، و راهکارهای مختلفی در زمینه زیباسازی محیط، کنترل مکانیکی و شیمیایی علف های هرز و ایجاد محیط سبز آموزشی در قسمت شرقی مرکز جهت اجرا ارائه نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها