سه‌شنبه, 17 تير 1399

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

  • ساعت : ۹:۵۶:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
  • کد خبر : ۱۲۲۳۱۹
    /  2
برگزاری مراسم بزرگداشت دهه مبارك فجر و تجلیل از بازنشستگان
در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

برگزاری مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر و تجلیل از بازنشستگان

در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس مراسم گرامیداشت دهه پر فروغ فجر و چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و تجلیل و قدردانی از باز ایستادگان مرکز در 21 بهمن  98 در سالن همایش غدیر برگزار شد.

در این مراسم با شکوه سید محسن قائمی مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه   در سازمان جهاد کشاورزی فارس، رییس، معاونین، مسئولین و همکاران شاغل و بازنشسته مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس و ایستگاه های تحقیقاتی و  واحد های آموزشی حضور داشتند.

ابتدا دکتر زارع ضمن خوشامدگویی و تکریم از بازنشستگان گزارشی اجمالی  در خصوص عملکردهای مرکز ارائه نمود. در ادامه حجت الاسلام قائمی به ایراد سخن پرداخت، پس از ایشان نماینده بازنشستگان دکتر ذاکری سخنانی را بیان نمود و در ادامه مراسم خبرنگاران خبرگزاری های استان فارس و همکاران شرکت کننده در مسابقات کتابخوانی، فرهنگی، ورزشی و نماز که به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت اربعین سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شده بود، با اهداء هدایا و لوح مورد تقدیر قرارگرفتند.

در پایان این مراسم نیز از تلاش فرزندان راه یافته به دانشگاه ها، شاغلین نمونه و همکاران بازنشسته محترم که عمری را در تکمیل چرخه خدمت طی طریق نموده و به نقطه آغازی دوباره رسیده اند، به پاس زحمات و تلاش صادقانه با اهداء هدایا و لوح تقدیر به عمل آمد.